ÖVRIGT / Speglar / Spegel med konsol 4786341
nr 478 6341
Spegel med konsol
Nyrokoko, förgylld, marmorskiva, höjd: 295 (skador)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 augusti 2007
6/8 15:57:46